Sezonowa linia autokarowa

UWAGA!!! ZMIANA ADRESU PUNKTU OBSŁUGI KLIENTA!!!
Od 01.05.2021 BOK znajduje sie w Radlinie przy ul. Rybnickiej 78a.
Biuro w Rybniku (ul. Młyńska 13/3) jest nieczynne!

UWAGA!!! ZMIANA PRZYSTANKU W OPOLU!!!
Aktualne miejsce przystankowe dla pasażerów Linii Mokrzycki-Bus zostało przeniesione do centrum Opola przy ul. Dubois (skrzyżowanie z ul. 1 Maja)

Dotychczasowy przystanek na Dworcu Autobusowym PKS jest zamknięty z powodu jego przebudowy.

KIEDY I JAK JEŹDZIMY?

30.04.2021 (wyjazd ze Śląska na Pomorze), 03.05.2021 (powrót z Pomorza na Śląsk)
07.05-05.06.2021 (wyjazdy ze Śląska na Pomorze w każdy piątek, powroty z Pomorza na Śląsk w każdą sobotę)
11.06-27.06.2021 (wyjazdy ze Śląska na Pomorze w każdy piątek i sobotę, powroty z Pomorza na Śląsk w każdą sobotę i niedzielę)
01.07-31.08.2021 (jeździmy codziennie – ważne! 01.07.2021 tylko kurs wyjazdowy na Pomorze, 31.08.2021 tylko kurs powrotny na Śląsk)
03.09-26.09.2021 (wyjazdy ze Śląska na Pomorze w każdy piątek i sobotę, powroty z Pomorza na Śląsk w każdą sobotę i niedzielę.

 

Zmianie ulegają także przystanki w dwóch miejscowościach:
Przystanek w Katowicach: Port Przesiadkowy, ul. Sądowa 5
Przystanek w Kołobrzegu: Przystanek nr 1, ul. Kolejowa 6

Posiadamy zezwolenie nr 0001694/3 na wykonywanie regularnych przewozów osób na linii Wodzisław Śląski – Ustronie Morskie wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego.

INFOLINIA +48 32 42 620 85

Zniżki

Oferujemy następujące zniżki, które nie łączą się ze sobą:

  • 10% zniżki dla uczniów i studentów do 26 roku życia
  • 10% zniżki dla seniorów powyżej 60 lat
  • 10% zniżki dla emerytów
  • 10% zniżki dla zorganizowanych grup powyżej 10 osób
  • 50% zniżki dla dzieci do 7 roku życia

Oferujemy również ulgi ustawowe na podstawie: USTAWY z dnia 20 czerwca 1992 r. o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego (Dz.U. 1992 Nr 54 poz. 254)

  • 78% zniżki dla dzieci i młodzieży dotkniętej inwalidztwem lub niepełnosprawnej*
  • 78% zniżki dla jednego z rodziców lub opiekuna dzieci i młodzieży dotkniętych inwalidztwem lub niepełnosprawnych*
  • 78% zniżki dla żołnierzy, żandarmerii wojskowej, funkcjonariuszy straży granicznej, służb celno-skarbowych oraz policji
  • 37% zniżki dla niewidomych, jeśli nie są uznane za osoby niezdolne do samodzielnej egzystencji
  • 37% zniżki dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji
  • 51% zniżki dla niewidomych, niezdolnych do samodzielnej egzystencji
  • 95% zniżki dla przewodnika lub opiekuna osoby niewidomej albo osoby niezdolnej do samodzielnej egzystencji
  • 100 % zniżki dla funkcjonariuszy straży granicznej w czasie wykonywania służby

* zniżka obowiązuje na trasie z miejsca zamieszkania lub miejsca pobytu do szkoły, przedszkola, ośrodka rehabilitacji, domu pomocy społecznej, zakładu opieki zdrowotnej, poradni psychologiczno-pedagogicznej, placówki opiekuńczo-wychowawczej, ośrodka wsparcia i z powrotem.

Rozkład wyjazdów

Na linii z Rybnika w kierunku Ustronia Morskiego

Nr

Miasto

Przystanek

Godziny

odjazdów

1

Wodzisław Śląski

Dworzec Autobusowy, ul. Targowa

17:30

2

Radlin

Przystanek Autobusowy, Obszary PKP

17:40

3

Rybnik

Dworzec Autobusowy, ul. Budowlanych 6 (stanowisko nr 5)

18:00

4

Żory

Dworzec Autobusowy, ul. Męczenników Oświęcimskich

18:25

5

Katowice

Port Przesiadkowy, ul. Sądowa 5

19:15

6

Gliwice

Przystanek Autobusowy, ul. Wrocławska przy Placu Krakowskim

19:50

7

Strzelce Opolskie

Hotel Leśny, ul. Opolska 40

20:30

8

Opole

Przystanek Autobusowy, ul. Dubois (skrzyżowanie z 1 Maja)

21:00

9

Wrocław

Dworzec Autobusowy Wrocław Centralny, ul. Sucha 1

22:40

10

Międzyzdroje

Przystanek Autobusowy, ul. Niepodległości (muzeum)

05:15

11

Wisełka

Przystanek Autobusowy przy drodze nr 102, ul. Nowowiejska

05:25

12

Międzywodzie

Przystanek Autobusowy przy drodze nr 102, ul. Armii Krajowej

05:35

13

Dziwnów

Przystanek Autobusowy przy drodze nr 102, ul. Słowackiego (camping)

05:40

14

Dziwnów

Przystanek Autobusowy przy drodze nr 102, ul. Słowackiego (pomnik)

05:42

15

Dziwnów

Przystanek Autobusowy wybrzeże Kościuszkowskie – Słoneczna

05:45

16

Dziwnówek

Przystanek Autobusowy przy drodze nr 102, ul. Kołobrzeska za rondem
Powrót droga 102, ul. Wolności

05:50

 

17

Łukęcin

Przystanek Autobusowy przy drodze nr 102, skrzyżowanie z ul. Morską

06:00

18

Pobierowo

Przystanek Autobusowy, ul. Jana z Kolna

06:10

19

Pustkowo

Przystanek Autobusowy przy drodze nr 102, skrzyżowanie z ul. Handlową

06:15

20

Trzęsacz

Przystanek Autobusowy przy drodze nr 102, ul. Kamieńska

06:25

21

Rewal

Przystanek Autobusowy, ul. Westerplatte

06:30

22

Niechorze

Przystanek Autobusowy, ul. Kolejowa

06:40

23

Pogorzelica

Przystanek Autobusowy, ul. Wojska Polskiego

06:50

24

Trzebiatów

Przystanek Autobusowy, ul. Półwiejska / ul. Parkowa

07:10

25

Mrzeżyno

Przystanek Autobusowy, ul. Kołobrzeska

07:25

26

Dźwirzyno

Przystanek Autobusowy Dźwirzyno II , ul. Wyzwolenia

07:35

27

Dźwirzyno

Przystanek Autobusowy Dźwirzyno III , ul. Wyzwolenia

07:40

28

Grzybowo

Przystanek Autobusowy, ul. Kołobrzeska

07:45

29

Kołobrzeg

Dworzec Autobusowy, ul. Kolejowa 6 (stanowisko nr 1)

07:55

30

Sianożęty

Przystanek, ul. Lotnicza – Rondo

08:15

31

Ustronie Morskie

Przystanek Autobusowy, ul. Chrobrego (park rozrywki)

08:20

32

Ustronie Morskie

Przystanek Autobusowy, ul. Wojska Polskiego (Marysin)

08:25

Rezerwacja biletów on-line

Bilet on-line

bilet jednostronny

Bilet on-line

bilet dwustronny

Bilet on-line

bilet OPEN

Informacja

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze oferty na swoją skrzynkę zapisz się do naszego newslettera.

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Dane adresowe:

Mokrzycki Bus & Travel
ul. Rybnicka 78a
44-310 Radlin
tel. +48 32 426 20 85, +48 32 422 20 20
Tel kom.+48 602 815 738
e-mail: biuro@mokrzycki-bus.eu